Muži : J. Veba Machov - AFK Hronov 2 : 3 (1 : 2)

01.09.2013 09:50

Dne 31.8. jsme na Machovském hřišti v 17 hodin nastoupili k tradičnímu derby. Utkání začalo ve velmi rychlém tempu a bylo vidět, že domácí nás nepodcení a chtějí vyhrát. My jsme samozřejmě jejich tlak mírnily a podařilo s nám první střelou Zdendy Bašty na branku domácích vsítit gól 0:1!! Průběh zápasu byl na šance vyrovnaný a nebýt skvělě chytajícího Kuby Nyklíčka, mohlo utkání skočit jinak. Další naší šancí a po dorážce Michala Franců jsme již vedly 0:2 !! Machováci jsou bojovníci a do konce poločasu snížili po autovém vhazování na 1:2 a byl odpískán poločas. V druhé půly se hrálo nahoru a dolu a po průniku Martina Ansorgeho do šestnáctky, kde byl faulován, byla odpískána penalta. Tu s přehledem proměnil Michal Rojšl a vedli jsme 1:3 !! Machov se ale nevzdal, zvýšil tlak a v 85 minutě dpkázal snížit na 2:3 !! Poslední minuty byli pro nás utrpení, ale svůj náskok jsme si nenechali vzít a mohli jsme se těšit z vítěství. Chtěl bych poděkovat celému týmu za odvedenou práci a poděkovat i zraněným hráčům za jejich podporu, protože jim není lhostejné jak jejich tým hraje!! Vedoucí mužstva David Polák.