Muži : Hronov - Deštné v O. h. 2 : 2 (1 : 1)

29.04.2014 07:26

Přestože domácí nastoupili v hodně poslepované sestavě, zasloužili si vyhrát. V první půli byli sice mírně lepší hostující fotbalisté, poprvé se však měnilo skóre zásluhou domácího Šťavíka už ve 4. minutě zápasu. Deštné si svou vyrovnávací trefu schovalo do závěrečné pětiminutovky první půle, kdy srovnalo na poločasových 1:1. Po změně stran převzali otěže utkání do svých rukou domácí, kteří svého soupeře k ničemu nepustili. Převahu Hronova přetavil ve vedoucí gól opět Šťavík, jenže o tři minuty později Deštné z jediné vážnější akce druhé půle srovnalo na konečných 2:2. Sestava Hronova: Nyklíček (46. Lanta) – Štelzig, Zíta, Tichý, Vít – Schreiber, Franců, Šťavík, Valtera – Marx, Danihel. Kapitán mužstva Schreiber.