Muži : Doudleby - Hronov 5 : 0 (2 : 0)

02.05.2014 08:29

Ve čtvrtek na 1. máje si muži zajeli na výlet do Doudleb nad Orlicí. Záměrně píši na výlet, protože jinak se to celkově nedá nazvat. Odjeli jsme v 11 hráčích, čímž touto cestou děkuji všem ostatním, kteří se na nás a na hrající hráče (kromě dvou výjimek) vys..li. Zápas nemá cenu nijak zvlášť hodnotit. Poločasových 2 : 0 pro domácí se ještě zdál příznivý a hodný k obratu, ale ve druhém poločase bylo za 10 minut hotovo a 5 : 0 je ještě lichotivých!!! Za zmínku stojí tak asi jen dvě brankové příležitosti. V prvním poločase Kuba Valtera střílel hlavou nad branku a ve druhém poločase únik Šťavíka, který brankář domácích zneškodnil. První naše přímá střela na branku byla v cca 75 minutě!!! Jinak je potřeba tento zápas hodit za hlavu a soustředit se na další zápas do Albrechtic. Doufám, že to nebude jen další poznávací zájezd po krásných obcích našeho kraje, a že budeme konečně hrát fotbal, za který bychom se nemuseli stydět. Vedoucí mužstva Václav Pohl.