Muži : Dobruška "B" - Hronov 3 : 2 (2 : 1)

21.04.2014 09:25

V neděli 20. 4. si mužstvo mužů zajelo pro další mistrovské body do Dobrušky s tamní rezervou. Zápas to byl dvou protikladných poločasů. V prvním poločase byli domácí lepším týmem vytvořili si více šancí a naše obrana neměla svůj den. Hosté nakopávali jednoduché míče za naši obranu a z toho těžili jejich rychlí útočníci, jmenovitě hráč Hašek, který nám také v první půli vstřelil dvě branky. My jsme dokázali také kontrovat několika slibnými šancemi, ale dokázali jsme jen snížit na poločasových 2 : 1. Do druhé půli jsme byli nuceni vystřídat Juldu Štelziga a do hry se zapojil Joska Danihel. Na začátku druhé půli jsme byli jednoznačně lepším týmem, měli řadu vyložených šancí, ale neproměnili ani jednu. Za to nás soupeř zase krutě ztrestal z brejku a vstřelil třetí branku. Kým jiným než Haškem!!! My jsme ale nesložili zbraně a dál soupeře tlačili. Výsledkem byl pokutový kop, který s jistotou proměnil Fáfa Schreiber. O minutu později měl výbornou šanci střídající Kryštof Lanta, ale neproměnil a tak jsme z Dobrušky odjeli z prázdnou. Jinak musíme mužstvo pochválit za druhý poločas, ale na první je potřeba co nejdříve zapomenout. Zápasu by dle názoru trenéra, diváků i hráčů hostí slušela remíza, ale to je slabá útěcha. Vedoucí mužstva Václav Pohl.