Muži : České Meziříčí - AFK Hronov 3 : 3 (0 : 2)

29.09.2013 21:22

Dne 28. 9. nás hostilo České Meziříčí. Zápas začal ve velkém tempu a měli jsme několik dobrých šancí. Po dlouhé době jsme úvodní branku dali my a to střelou Petra Kubečka ve 20 minutě 0 : 1! Do poločasu jsme měli ještě další šance a opět střílel Petr Kubeček na 0 : 2 a také tak skončil i poločas. Krásně rozehraný zápas jsme v druhém poločase ještě umocnili třetím golem a opět Petr Kubeček a to na třikrát – stav 0 : 3! Mysleli jsme si, že si už celý zápas pohlídáme. I přesto, že opět skvěle chytal Kuba Nyklíčekjsme si mysleli, že vyhrajeme, opak byl pravdou. Domácí zabojovali a do 85 minuty byl stav 3 : 3 ! Domácí nás tak přehráli, že jsme se nestačili divit a nebýt našeho kapitána Fáfy, který z brankové čáry vyhlavičkoval jistý gól, mohlo to skončit fiaskem !! Za první poločas jen chvála mých svěřenců, ale za druhý, to je beze slov. Pokud dáme tři góly a nestačí nám to k vítězství, tak už nevím, jak hráče více motivovat. Za AFK Hronov vedoucí mužstva David Polák.