Muži : Albrechtice - Hronov 5 : 3 (3 : 2)

05.05.2014 09:25

Muži si v neděli 4. 5. zajeli na další mistrovské utkání do Albrechtic nad Orlicí. Zápas jsme začali aktivně, ale do vedení šli domácí po správně nařízeném pokutovém kopu za faul Vojty Tichého. My jsme se nezlomili a dvěma brankami Valtery a Schreibera šli do vedení. V této fázi se zápas dle mého názoru lámal. My jsme měli více ze hry, měli i jednu super šanci, ale neproměnili. Poté následovali dvě naše hrubé chyby při rohových kopech a soupeř opět otočil dvěma hlavičkami skóre na poločasových 3 : 2. Ve druhém poločase byl vývoj utkání vyrovnaný, domácí vstřelili další branku a vytvářeli si i další šance. V brance nás ale držel výborně chytající Lindr. Ke konci utkání jsme stupňovali tempo, zatlačili domácí na jejich polovinu a výsledkem bylo snížení na 4 : 3. Závěr by hektický, vypjatý a snažili jsme se i o vyrovnání. Bohužel soupeř se ubránil a z brejku vstřelil v poslední minutě branku, kterou stanovil konečný výsledek na 5 : 3. Celkově lze zápas hodnotit kladně. Po celý průběh zápasu se bylo na co dívat, diváci si přišli na své, byla k vidění spousta akcí na obou stranách. Dle mého názoru je potřeba také pochválit trio rozhodčích, kteří odřídili tento duel na výbornou, s přehledem a citem pro hru. Vedoucí mužstva Václav Pohl.