Muži : AFK Hronov - Velká Jesenice 3 : 3 (2 : 0)

19.09.2011 13:38

Nerozhodný výsledek, který se zrodil v tomto utkání, je pro domácí zklamáním. Hra byla po celý první poločas rozháraná, vázla kombinace a přesnost přihrávek. Teprve v závěru prvního poločasu šli domácí do vedení 2 : 0. Druhý poločas hosté hru vyrovnali a srovnali na 2 : 2, když druhá branka padla z přísně nařízené penalty. Domácí šli opět do vedení 3 : 2, ale v závěru zápasu hosté naprosto neregulérní brankou (dvojité hraní hráče po rohovém kopu) opět vyrovnali. Stínem utkání byl výkon rozhodčího (Jan Gieci), který po několika hrubých chybách a kritice na jeho stranu vyloučil našeho hráče Tomáše Krtičku. Střelci domácích : Martin Kubín, Tomáš Krtička a Josef Polomský. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.