Muži : AFK Hronov - Veba Machov 1 : 2 (0 : 0)

20.10.2013 17:13

Dne 19.10. jsme odehráli domácí derby proti Machovu. Utkání začalo v 15:30 hod a v rychlém tempu. První poločas nebyl nijak výrazný na šance z obou stran a tak poločas skončil 0:0. Druhou půli jsme chtěli odehrát lépe, ale soupeř chtěl zvítězit více a hned z kraje poločasu vstřelil úvodní gól na 0:1! Bylo ještě hodně času, ale hráli jsme na 50% své výkonnosti. Tím, že jsme chtěli srovnat a zvítězit, jsme obranu otevřeli a hosté nás potrestali druhou brankou 0 : 2! Do konce utkání zbývalo cca 15 minut a po rohovém kopu snížil na 1 : 2 Pepa Polomský. Hosté své vedení již udrželi a mohli zaslouženě slavit. Nezbývá mě než Machovu poblahopřát, protože hráli jako jeden tým, což nám se nepovedlo! Za AFK Hronov vedoucí mužstva David Polák.