Muži : AFK Hronov - TJ Velké Poříčí

04.06.2012 10:31

K utkání nastoupilo mužstvo Hronova oslabeno o 4 hráče základní sestavy (Vít, Štelzig, Klabník, Šťavík)a na výkonu to bylo znát. Hosté si vytvořili mírnou územní převahu. Do první vyložené šance se ale dostali domácí v 14.minutě, ale Kubeček nezakončil. Z protiútoku se ujali vedení hosté 0 : 1 po chybě v obraně. Ve 37. min. šance Krtičky, který volil přihrávku, která byla zablokována. V úvodu 2. poločasu přišla vyložená šance hostí, ale brankář Lindr zachránil. Hosté byly stále iniciativnější a v 50. min. zvýšili na 0 : 2. Domácím se podařilo v 64. min. z penalty snížit Polomským na 1 : 2. Po další chybě v obraně hosté Flaškou zvýšili na 1 : 3. V 84. min. přesnou střelou Krtička zkorigoval výsledek na konečných 2 : 3. V závěru zápasu podržel mužstvo Velkého Poříčí brankář Máslo. Střelci domácí : Polomský, Krtička. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.