Muži : AFK Hronov - TJ Velké Poříčí 4 : 0 (2 : 0)

01.11.2011 14:10

Od úvodu utkání si domácí vytvořili územní převahu. Pomohlo jim k tomu i brzké vyloučení hostujícího Hanzla, který byl po dvou napomínáních po 10 minutách vyloučen. Do vedení šli poté domácí ve 30 minutě, když Rojšl vybojoval míč a přesně našel před brankou úplně volného Kubína, pro kterého bylo snadné vsítit první branku. Další šance přišla ve 35 minutě, ale Schreiber jí nedokázal proměnit. Ve 43 minutě se dostali hosté do první vyložené příležitosti, ale brankář Lindr domácí mužstvo podržel výborným zákrokem. V 45 minutě Ansorge Martin výborně uvolnil Rojšla, který v pohodě zvýšil na 2 : 0. Druhý poločas měl Hronov výraznou převahu a v 75 minutě Klabník z přímého kopu našel Schreibera, který z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře hostí a zvýšil na 3 : 0. V 80 minutě přišla nejhezčí akce domácího mužstva. Před brankářem hostí se zjevil Polomský, brankáře si „vychutnal“ a do prázdné branky zvýšil na konečných 4 : 0. V poslední minutě měl poslední vyloženou příležitost domácích střídající Křeček, který se ocitl sám před brankářem, ale nedokázal ji proměnit. Celkově lze označit vítězství Hronova jako naprosto zasloužené a mohlo být i vyšší. Střelci domácích : Kubín, Rojšl, Schreiber, Polomský. Sestava AFK Hronov : Lindr, Ansorge Mir., Plicka, Novák, Ansorge Martin, Bašta, Klabník, Schreiber, Polomský, Kubín, Rojšl. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.