Muži : AFK Hronov - TJ Rasošky - Josefov 8 : 0 (4 : 0)

01.04.2012 15:23

K zápasu nastoupili hosté o jednoho muže méně což se projevilo ihned v začátku utkání, kdy se Hronov ujal v 1. minutě vedení 1 : 0 střelou Rojšla do prázdné branky. Po rozehrání hostů uběhly pouhé tři minuty a opět Rojšl přidal po chytré kombinaci druhou branku. V 15. minutě zvyšoval Hronov kapitánem Schreiberem na 3 : 0. První poločas skončil 4 : 0. Ve druhém poločase se domácí díky nepříznivému a proměnlivému počasí delší čas trápili a neproměnili několik vyložených šancí. Čtvrt hodiny před koncem se ale prosadil svým hattrickem Josef Polomský a soupeře deklasoval. Zápas nakonec skončil jednoznačně 8 : 0 pro domácí tým. Pro zajímavost, novou jarní posilou našeho mužstva se stal náš bývalý hráč Milan Šťavík, který je u nás na hostování z divizního Náchoda. Branky domácích Polomský 3x, Kubeček 2x, Rojšl 2x a Schreiber. Vedoucí mužstva Martin Nosek.