Muži : AFK Hronov - TJ Dobruška "B" 1 : 2 (1 : 2)

16.09.2013 09:21

Dne 14. 9. 2013 jsme od 17 hodin sehráli utkání proti Dobrušce, která přijela pouze s jedním hráčem na střídačce. Vedoucí mužstva Dobrušky nás chválil jaké máme silné družstvo a že očekávají debakl. To vše bylo před zápasem. Nastoupili jsme v plném počtu hráčů našeho základu, ale ve druhé minutě jsme inkasovali po hrubé chybě našeho obránce 0 : 1! Poté jsme začali útočit a do 15 minuty jsme po nádherném pasu Pepy Polomského na Milana Šťavíka, srovnali na 1 : 1! Zanedlouho jsme, ale opět při standardce nepohlídali hlavičkujícího soupeře, který zvýšil na 1 : 2. Takto skončil nejen první poločas, ale i celý zápas. Měli jsme nespočet šancí dát gól, ale skvěle chytající gólman hostí a naše neběhavost, nepřesná přihrávka, zpracování balonu a důraz před brankou nás opět připravila o body! Za AFK Hronov vedoucí mužstva David Polák.