Muži : AFK Hronov - Tatran Hostinné 2 : 0 (2 : 0)

16.09.2014 08:20

Utkání začali hosté hodně zostra. Už v 5. min. došlo k souboji hostujícího hráče s domácím Franců, ten ještě z tohoto střetu vyvázl, o dva kroky dále však tentýž hráč hostů brutálním faulem zaútočil na stojnou nohu domácího Rojšla, který byl následně odvezen do nemocnice. Tento incident se promítl i do hry obou týmů. Hronovský prapor pozvedl až Křeček, který nahradil právě Rojšla, a pět minut před přestávkou dává vedoucí gól svého týmu – 1:0. Tato trefa domácí probudila a výsledkem byla druhá branka v hostující sítě. Střelu Ansorgeho doráží na 2:0 Valtera. Po změně stran se už hrálo pouze na branku Hostinného, domácí si vytvořili spoustu šancí, žádnou další ale už využít nedokázali. Sestava Hronova: Nyklíček – Ansorge (81. Myšák), Puraš, Schreiber, Marx – Rojšl (7. Křeček, 70. Novák), Štelzig, Šťavík, Franců – Valtera, Neuschl. Pavel Schreiber