Muži : AFK Hronov - Sokol Velká Jesenice 5 : 1 (2 : 0)

22.10.2012 07:53

1.minuta roh hostů. Hlavní rozhodčí Vaníček zastavuje hru, nejsou nasazeny rohové praporky a správce Martin Nosek (vedoucí mužstva) a hlavní pořadatel Jarda Zelený bleskově zasahují a během chvilky je hra opět zahájena a diváci vše odměnili potleskem. Z rohu gólová šance hlavičkou těsně vedle. 4.minuta individuální akce Pepy Danihela ve velkém vápně hostů a vedeme 1 : 0. 10.minuta hosté z voleje ve vápně střílí gól, ale naštěstí ofsajd odmávaný pomezním. Nikdo neprotestuje. 13.minuta faul na Tomáše Krtičku před vápnem a k míči se staví Marek Vít, ale střílí placírkou k tyči kolem zdi Kuba Valtera a vedeme už 2 : 0. 23.minuta Marek Vít si udělal ze stopera výlet až do vápna hostů a střílí do tyče. 26. minuta brejk hostů, ofsajdová past domácím nevychází a gólman domácích Kuba Nyklíček vybíhá až na velké vápno a šanci hostů likviduje. 30.minuta hrubá chyba Martina Ansorgeho v obraně, opět útočník hostů sám před gólmanem a opět Nyklíček chytá gólovku. 34.minuta střela z dálky domácího Michala Franců těsně nad. 45.minuta roh domácích, ale hlavní končí poločas.  50.minuta Valtera 3 : 0. 58.minuta střela hostí hóóóódně nad. 61.minuta Martin Ansorge z beka se dostal přes tři hráče až na malé vápno a zpětnou přihrávkou nachází Kubu Valteru a ten do prázdné branky zvyšuje na 4 : 0 a dává si hattrick. 64.minuta střídání domácích (Polomský - Jandáček). 65.minuta špatná rozehra od branky domácím gólmanem a poté faul ve vápně a Sedláček snižuje bombou do prostředka na 4 : 1. 76. minuta červená karta pro hosty za faul po odpískání a urážku rozhodčího ty zmrde. 77. minuta dvojité střídání hostů, ale v deseti se těžko dá hrát proti tak kvalitnímu mužstvu jako je Hronov a domácí nepůjčují hostům míč a usazují se na půlce hostí a dostávají je ještě pod větší tlak a gólové šance se valí jedna za druhou, ale skóre se mění až v poslední minutě kdy Kuba Valtera uklidil míč placírkou k tyči a stanovil tak výsledek utkání na konečných 5 : 0. Branky : Valtera 4x, Danihel. Vedoucí mužstva Martin Nosek.