Muži : AFK Hronov - Sokol Provodov 4 : 0 (3 : 0)

08.10.2013 08:12

Dne 6. 10. jsme na domácí půdě přivítali hráče z Provodova. Utkání začalo v 16 hodin a jak se dalo očekávat, tak z ostra. V prvních deseti minutách nás hosté tlačili a doslova si vymodlili penaltu, která ovšem nebyla. Postavil se k ní hostující gólman, ale zapomněl , že i my máme skvěle chytajícího Kubu Nyklíčka, který ji chytil! Pak přišla řada na nás a v 15. minutě otevřel skóre Milan Šťavík po přihrávce Petra Kubečka 1 : 0! Náš tlak se ještě tímto gólem zvedl a po nádherném pasu od Pepy Polomského na Pepu Danihela přes celé hřiště se Laky přesnou dělovkou trefil na krásných 2 : 0! Sledovali jsme čas, abychom v klidu dohrály poločas, ale kluci byli při chuti a tak skóroval ještě jednou Milan Šťavík na pločasových 3 : 0! Opět jsme pobízeli kluky, aby to nepodcenili a nenechali se zatlačit. Remízu jsme si již vyzkoušeli kolo před tím, za stejného stavu! Máme na to smůlu a tak nás soupeř zatlačil a nebýt skvěle chytajícího Kuby, tak kontaktní gól by Provodováky jistě zvedl! Pak ale přišla naše odplata a to v podobě faulu na Pepu Polomského v šestnáctce a i my jsme šli kopat penaltu. Michal Rojšl se nemýlil a upravil skóre na konečných 4 : 0! Tímto musím poděkovat celému týmu za bojovnost jakou jsem dlouho neviděl, a to až do samého závěru zápasu. Chci také popřát Kubovi Nyklíčkovi k jeho první nule, kterou si za svoje bravurní zákroky jistě zasloužil! Díky pánové! Za AFK Hronov vedoucí týmu David Polák.