Muži : AFK Hronov - Sokol Mezilesí 7 : 1 (5 : 1)

24.09.2012 08:06

12. sekunda Michal Franců uniká po pravém křídle a centruje do malého vápna a hosté si dávají vlastní gól 1 : 0. 1. minuta Tomáš Krtička uniká po křídle, ale obrana hostů už pozorná a centr uklízí na roh. 2. minuta ofsajd hostů zvedá pomezní Gieci. 5. minuta hosté se osmělují, ale střela neměla žádnou razanci. Z protiútoku šance Tomáše Krtičky a gólman vyráží na roh. 8 minuta kombinace na jeden dotek a Martin Ansorge posílá do uličky Michala Franců a ten dává na zadní tyč 2 : 0. 9. minuta roh po zemi rozehrává Kuba Valtera a Milan Šťavík z malého vápna přestřelil. Stejný roh jako v Jesenici, ale tentokrát to nevyšlo. 14. minuta hosté se pokusili udělat ofsajdovou past, ale nevyšlo jim to a Martin Ansorge našel kolmicí Milana Šťavíka a ten dává v pohodě na 3 : 0. 15. minuta hosté se nevzdávají a naše obrana zaspává a z malého vápna snižují na 3 : 1. 20. minuta roh domácích a nic z toho. 25. minuta hosté špatně rozehráli aut na vlastní polovině a Michal Franců na středu velkého vápna nachází volného Milana Šťavíka, ale ten nabídnutou šanci odmítl a dává těsně vedle. 29. minuta šance hostí, ale v brance chytá výborný Martin Zmrhal, který naskočil za vykartovaného Nyklíčka. 35. minuta Valtera na půlce zahrává rukou. 36. minuta hosté střídají. 37. minuta Míra Ansorge uniká z beku po pravém křídle a faul. Trestný kop a gólman vyráží balon za velké vápno. 38. minuta hosté útočí a naše záloha se nevrací, střela na přední tyč a Zmrhal vyráží na útočníka a ten místo střely zvolil přihrávku na hráče před sebou sice gól, ale odmávaný ofsajd. Začalo pršet. 41. minuta Marek Vít nakopává míč do předu a volný Kuba Valtera si zbíhá na pravé křídlo a z jedničky nachází po zemi Milana Šťavíka a ten se nemýlí 4 : 1. Z rozehrání protiútok domácích Krtička minul. 43. minuta dlouhý aut na Šťavíka, který je daleko za obranou a vrací gólovou přihrávku na Valteru a  ten s přehledem proměňuje 5 : 1. 44 .minuta Hronov moc už nebrání a hosté nabídnutou šanci nevyužívají. Déšť přidal na intenzitě a rozhodčí končí první poločas. Hronov o poločase střídá (Martin Ansorge - Pepa Danhiel). 48. minuta Danihel se dostává poprvé k míči a střílí na branku hostí, ale tečovaná střela nedělala žádný problém hostujícímu gólmanovi. Už neprší byla to jen přeháňka. 49. minuta Krtička vypíchl balon z rozehrávky na Šťávu a ten z první střílí, ale gólman chytá bez větších problémů ne příliš vydařenou střelu. 50. minuta přichází 69tý platící divák (hronovský fanda a bývalí hráč) CECEK - Míra Janovský. 55. minuta aut u rohového praporku hází Míra Ansorge na volného stopera Marka Víta a ten z jedničky centruje do penalty a tady Kuba Valtera hlavou s přehledem dává na 6 : 1 .63. minuta vychází sluníčko. 66. minuta faul domácích a soupeř rozehrává trestný kop na penaltu, kde náš kapitán (Pavel Schreiber) hlavičkuje až do autu. 70. minuta hosté střílí ze čtyřiceti metrů, ale je to zoufalý pokus daleko nad. 73. minuta Šťavík z levé strany centr na Valteru na velké vápno, ten prsama zpracovává a přes dva hráče se dostává do zakončení, ale gólman včas vyběhl a se štěstím vyráží na roh. Z rohu protiútok hostí a Zmrhal v brance chytá gólovku. 75. minuta špatná rozehrávka domácích a roh pro hosty. 81. minuta dlouhý aut Víta za obranu a Valtera lobuje přes gólmana, ale gólman zázračně chytá. 84. minuta Zmrhal dává po zemi na Michala Franců, ten z první na Fáfu (kapitán Schreiber), Fáfa z jedničky na Danihela, Danihel mu vrací a Fáfa dává dlouhý pas přes celé hřiště na Valteru a ten jde nekompromisně za hattrickem a dělá vyběhnuvšímu gólmanovi kličku a dává na 7 : 1. Hosté působí už hodně unaveně a na hřišti je vidět už jenom jedno mužstvo. 90. minuta poslední roh domácích a gólman vyráží míč až na půlku na Danihela a ten uličkou po zemi posílá Šťavíka do zakončení, ale ten odmítl dát si hattrick. Konec utkání. Zapadá slunce za obzor. Branky: Valtera 3x, Šťavík 2x, Franců 2x (jedna vlastní). Vedoucí mužstva Martin Nosek.