Muži : AFK Hronov - Sokol Mezilesí 6 : 0 (4 : 0)

05.09.2011 08:10

Úvod utkání byl ze strany Hronova rozpačitý, hra byla místy chaotická a nepřesná. Uklidnění přišlo až v 28. minutě kdy se domácí ujali vedení přesnou a tvrdou střelou Martina Kubína. Od této chvíle již existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do konce prvního poločasu svým prvním hattrickem Josef Polomský zvýšil stav na 4 : 0. Druhý poločas měl dále jednostranný průběh a domácí postupně navýšili Kubínem a Kubečkem na konečných 6 : 0. Celkově lze označit výkon celého mužstva jako spolehlivý a výrazně kolektivní. Branky : Josef Polomský 3x, Martin Kubín 2x a Petr Kubeček. Příští zápas zajíždíme na půdu doposud také neporaženého celku v naší skupině a to k velkému rivalovi do Velkého Poříčí. Přijďte povzbudit naše hráče, zápas začíná v 17.00 hod. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.