Muži : AFK Hronov - Sokol Hejtmánkovice 2 : 1 (0 : 0)

16.04.2012 09:44

Od úvodu utkání si domácí vytvořili územní převahu. Již ve 4. min. se ocitl v šanci Rojšl, ale brankář střelu vyrazil. V 35. min. střela Šťavíka těsně minula branku hostí. V 1. poločase byla hra neurovnaná. Druhý poločas nastalo zlepšení. Na hřiště přišel za Martina Ansorgeho Polomský a za Baštu Řehák. V úvodu 2. poločasu šel Hronov do vedení nechytatelnou střelou Šťavíka. Vyrovnání přišlo brzo, střelou z přímého kopu. V 50. min. se ocitl v šanci  Rojšl, ale neproměnil. V 60. min. po přihrávce Rojšla mířil přesně Polomský a domácí šli do vedení 2 : 1. Další šance již domácí neproměnili. V 70. min. podržel domácí brankář Lindr, když zneškodnil vyloženou příležitost hostí. Střelci : Šťavík, Polomský. Sestava : Lindr, Ansorge Miroslav, Vít, Zíta, Bašta, Schreiber, Klabník, Ansorge Martin, Rojšl, Kubeček Náhradníci : Polomský, Řehák, Marx, Macek. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.