Muži : AFK Hronov - Sokol Deštné v O. h. 3 : 2 (3 : 0)

25.08.2013 14:47

V sobotu 24. 8. 2013 jsme v 17:00 hod nastoupily k utkání proti Deštnému. Zápas začal ve velmi rychlém tempu a ve čtvrté minutě po skvělé nahrávce Petra Kubečka skóroval Vojta Tichý 1 : 0!! Náš tlak rostl a do poločasu jsme svůj náskok ještě zvýšily na  2 : 0 střelou Petra Kubečka. Po poločase jsme ještě svůj náskok chtěly zvýšit a to se nám i povedlo a po dorážce  jsme již vedly 3 : 0 !! Pak ale soupeř ukázal svou sílu a snížil na 3 : 1 ! Stále hosté svůj tlak zvyšovali a povedlo se jim do 85 minuty snížit na 3 : 2!!! Za toho to stavu jsme se urputně bránily a musím velice pochválit celý tým za svou oddanost, když jsme své vedení udržely!!!! Nejvíce se o naši výhru zasloužil Jakub Nyklíček, který svými bravurními zákroky celý tým podržel !!!! Tímto děkuji celému týmu za odvedený výkon a přeji brzké uzdravení našemu kapitánu, zvanému Fáfa, který si při faulu na jeho osobu zlomil čelist. Za AFK Hronov vedoucí mužstva David Polák.