Muži : AFK Hronov - SK Babí 5 : 0 (4 : 0)

27.05.2013 07:53

Od první minuty se domácí aktivně vrhly do útočení a vytvořily si několik gólových příležitostí, ale nedokázali je proměnit. Až po půlhodině z třicetimetrového trestného kopu Jakuba Valtery a lehké teči ve vápně Zdeňka Bašty si míč našel cestu za gólmanovy záda a domácí se ujaly vedení 1 : 0. Druhý gól nenechal na sebe dlouho čekat a dobře hrající Bašta našel přesnou přihrávkou do vápna úplně volného Kubu Valteru a ten lehkým obloučkem přehodil vyběhlého gólmana hostí a měnilo se skóre na 2 : 0. Hosté chtěli odpovědět rychlímy brejky, ale neměli obuté střelky a tak jejich všechny střely skončily mimo nebo na nad brankou. A tak s chutí hrající Dejdar (Zdeněk Bašta) se opět dostal ve vápně do zakončení a nekompromisní střelou přes obránce po zemi k vzdálené k tyči zvýšil na 3 : 0 a hosté šli do kolen. Do poločasu se ještě jednou měnilo skóre když v poslední minutě kapitán domácích Fáfa (Pavel Schreiber) neohroženě pronikl za soupeřovu obranu a přihrávkou na zadní tyč našel Michala Rojšla a ten se nemýlil a zvýšil na 4 : 0. Do druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě a to na postech gólmana (Jakub Nyklíček - David Lindr) a pravého obránce (Miroslav Ansorge - Martin Ansorge) úplně stejně aktivně jako v prvním poločase a po faulu na Valtyho (Jakub Valtera) jsme měli možnost pokutového kopu, který Dejdar přestřelil a odmítl si dát hattrick. Od té doby hra domácích byla nevýrazná se spousty chyb a hosté měli několik gólových příležitostí, ale jak jsem říkal neměli obuté střelky. V sedmdesáté minutě po několika přihrávkách ve středu hřiště se k míči dostal Michal Franců a individuálním průnikem přes střed obrany nekompromisní tvrdou střelou uzavřel konečný výsledek zápasu na 5 : 0. Góly : Zdeněk Bašta 2x, Jakub Valtera, Michal Rojšl, Michal Franců. Vedoucí mužstva Martin Nosek.