Muži : AFK Hronov - SK Babí 3 : 2 (3 : 1)

01.10.2012 07:54

Polojasno, teplota kolem šestnácti stupňů a rozhodčí né a né vylézt z vyhřáté kabiny,a netrpělivý fanoušci (kterých přišlo kolem stovky) musí čekat na začátek zápasu, který se posouvá o 10. minut. Los vyhráli hosté, rozehrávají a Šťavík vypíchl Perglovy první nahrávku a protiútok Hronova stoper hostů Fidži (Fidler) zneškodnil. 2. minuta tlak domácích, Šťavík sám před brankou, gólman střelu vyráží do strany a volný dobíhající Kuba Valtera vpádu zakončuje, ale gólman hostů se stačil ještě přemístit a jasný gól vytěsnil na roh. 4. minuta hosté se ještě nedostali za půlku a kapitán Hronova Fáfa (Schreiber) krásnou střelou těsně nad zemí k tyči nezaskočil bravurně chytajícího gólmana hostí. 7. minuta hosté za půlkou a hned ofsajd. 9. minuta centr do vápna od Míry Ansorgeho nachází Rojšla, ale do zakončení se dostává Pipin (Petr Kubeček) a brankář hostí opět stál tam, kde měl a pěknou střelu z vápna chytá. 10. minuta ofsajd domácích a v něm Michal Rojšl. 13. minuta tlak domácích narůstá a Kuba Valtera po tvrdém důrazu ve velkém vápně prošel přes všechny co mu stály v cestě (i gólmana) a do prázdné branky dává první gól Hronova. 15. minuta Razor (Míra Ansorge) z beka se dostal do zakončení a levka mu nesedla. 17. minuta Šťavík tvrdá střela z vápna jenom Kolmanovi do kožichu. 18. minuta faul na půlce domácích. 19. minuta krásné přenesení hry z levé strany Valterou na Danihela a ten si zpracovává míč a kličkou se uvolňuje ve velkém vápně, soupeř nestíhá a posílá ho k zemi - pokutový kop. Marek Vít s přehledem na 2 : 0. 21. minuta kapitán hostí Pergl, žlutá karta za jasnou kosu ze zadu. 25. minuta faul domácích na velkém vápně a trestný kop hostí kope Pergl jenom do zdi. 27. minuta trestný kop domácích ze čtyřiceti metrů kope M. Vít a před gólmanem hostí míč skočil a jen tak tak, že to nebyl gól a štěstí stálo na straně hostí, míč těsně vedle branky na roh. Roh přetažený a zase roh. Z rohu ruka Schreibera (kap. dom.)a míč mají hosté. 31. minuta z čistého nebe se hosté dostali do přečíslení a naše obrana to podcenila a stav se mění na 2 : 1. 36. minuta žlutá karta hostí a trestný kop M. Víta nachází hlavu Razora (Míra Ansorge) a těsně vedle z náběhu na přední tyč. 39. minuta Rojšlik v šanci a nepovedené bodlo skončilo v náruči gólmana. 40. minuta protiútok hostí, ale obrana domácích tentokrát bezchybná. 42. domácí krásnou kombinací na jeden dotek Rojšl, Kubeček, Valtera a Šťavík do šibenice na 3 : 1. 43. minuta žlutá karta za faul na Valteru pro hosty a Valtera po diskuzi z rozhodčím také dostává žlutou kartu. 45. minuta odkop od branky hostů a písknut poločas. Domácí střídají Míra Ansorge - Zdeněk Bašta. 46. minuta hosté po poločase jak vyměněný a Hronov se dostává pod tlak, ale né na dlouho. 50. minuta Valtera uniká po levém křídle, končí to faulem na něj následně centr do vápna a taková trmavrma. Mezi 51. až 72. minutou boj o střední pásmo a jen samé fauly a nepřesná hra z obou stran. 73. minuta začíná poprchávat a rozhodčí to začínají pomalu nezvládat a dopouštějí se spousty chyb a otáčejí své výroky proti domácím. Sice je hlavní rozhodčí dost mladý, to bych ještě pochopil, ale na čáře má dost zkušeného P. Šolce z Náchoda, který se v 83. minutě asi zbláznil a odmával penaltu pro hosti, kterou Nojšlik z Babího proměnil na 3 : 2. Reakce diváků nebudu popisovat, neboť nechci být sprostý. 87. minuta Hronov střídá Kubeček - Franců a déšť přidává na intenzitě. 89. minuta míč nastřelil hostujícího hráče do břicha, ten na zemi svíjející se v bolestech bez povšimnutí rozhodčích a kapitán domácích uklízí míč do autu a rozhodčí ukončuje zápas. Branky: Valtera, Vít, Šťavík. Diváci: 100. Vedoucí mužstva Martin Nosek.