Muži : AFK Hronov - Rasošky - Josefov 8 : 2 (4 : 0)

11.09.2012 07:43

Do sedmé minuty se hrál opatrný fotbal na obou stranách. Až osmá minuta přinesla první akci domácích, ale Michal Rojšl nabídnutou šanci od Danihela neproměnil. 9. minuta domácí gólman dlouhým výkopem našel Valteru, ten hlavou prodloužil na Petra Kubečka, ale těsně vedle. 10. minuta zbytečná žlutá pro Michala Rojšla (čtvrtý zápas čtvrtá žlutá) faul na gólmana hostí. 11. minuta hosté se odvážili k první střele, ale těsně nad. Kolem patnácté minuty se ve středu uvolnil Danihel a střelou ze čtyřiceti metrů těsně minul. 20. minuta šance hostí, rozhodčí nechává volnou hru po faulu na našeho obránce a gólman chytnul jasný gól. Z protiútoku rychlá kombinace a faul gólmana hostí. Valtera s přehledem proměnil pokutový kop a domácí se ujali vedení 1 : 0. 31. minuta kombinační akce domácích na jeden dotek - Kubeček, Rojšl, Krtička a Valtera gól na 2 : 0. 34. minuta hosté se dostali rychlou přímočarou nahrávkou ke střele z vápna a gólman domácích robinsonádou chytil šibenici. Z protiútoku hned šance domácích a Valtera si mohl dát hattrick, ale milimetrovým ofsajdem o něj přišel. 37. minuta žlutá karta domácích. 40. minuta trestný kop na půlce rozehraný na penaltu a kapitán Hronova zvyšuje hlavou k tyči na 3 : 0. 45. minuta kombinační akce domácích po pravé straně a Valtera krásnou přihrávkou do malého vápna na Kubečka a ten dává do prázdné branky. Konec poločasu. Domácí o poločase vystřídali (Danihel - Jandáček). Lavička hostů po prvním poločase byla trochu v ráži a museli se krotit emoce pořadatelskou službou a trenér hostů byl vykázán ze střídačky. 49. minuta šance hostí nevyužita. Jenže chyba v rozehrávce stopera Marka Víta a hosté trestají 4 : 1. 53. minuta šance domácích těsně vedle. Hosté vrací chybu v rozehrávce a Kubeček v 56.minutě nahrává Valterovi na hattrick 5 : 1. 57. minuta hosté se ještě nevzpamatovali z gólu a akce na jeden dotek Polomský, Kubeček a Valtera zvyšuje čtvrtým gólem na 6 : 1. Hosté to nevzdávají a znovu útočí, ale štěstí je na straně domácích a hosté opět neproměňují. 60. minuta tutovka hostí a gólman domácích Nyklíček se vyznamenal a nedal útočníkovy šanci vyniknout. 64. minuta Valtera při chuti a střílí do břevna. 66. trestný kop domácích končí v autě. 69. domácí střídají po druhé (Krtička - Křeček). 70. hosté trestný kop, ale opět míjí branku. 78. Kubeček 7 : 1, domácí střídají po třetí (Schreiber - Marx). 80. minuta hráč hostí se zranil a hosté hrají o deseti. 83. roh domácích, Křeček hlavička a M. Vít přestřelil z malého vápna. 87. Jandáček žlutá karta a pokutový kop hostí s přehledem proměnil Beneš 7 : 2. 89. Šťavík utíká po pravém křídle střílí do gólmana a Valtera dává na konečných 8 : 2. Góly : Valtera 5x, Kubeček 2x, Schreiber. Vedoucí mužstva Martin Nosek.