Muži : AFK Hronov - Police nad Metují "B" 6 : 3 (3 : 1)

23.04.2012 08:18

Domácí nastoupili v sestavě : Lindr - Ansorge Mir., Štelzig, Schreiber, Zita - Ansorge M., Klabník, Šťavík, Polomský - Rojšl,Kubeček, náhradníci Krtička, Bašta, Marx, Řehák a Novák. Již v 11. minutě šli do vedení hosté po zaváhání brankáře a stoperů. V 17. minutě mířil přesnou střelou do šibenice Klabník a vyrovnal na 1 : 1. V 23. min. z levé strany střílel Polomský a domácí se ujali vedení 2 : 1. V 29. min. přišla další branka , když po přihrávce Šťavíka zvýšil Kubeček na 3 : 1. V 35. min. vyložená šance Klabníka, ale brankář zachránil. V 44. min. mohl snížit hostující Sivok, ale nastřelil boční tyč. V 48. min. postupoval Kubeček sám na brankáře a zvýšil na 4 : 1. V 55. min. hosté střelou z dálky snížili na 4 : 2. V 61. min. Rojšl opět sám na brankáře a zvyšoval na 5 : 2. Domácí polevili a toho využili hosté a korigovali na 5 : 3. V 81. min. to byl však opět Kubeček, který upravil výsledek na konečných 6 :3. Celkově lze označit vítězství Hronova jako zcela zasloužené. Střelci domácích : Kubeček 3x, Klabník, Polomský, Rojšl. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.