Muži : AFK Hronov - MFK Trutnov "C" 2 : 1 (0 : 1)

09.09.2014 07:00

Zápasu od začátku dominovali domácí, jenže je přibrzdila 30. minuta, v níž Kuru viděl druhou žlutou kartu a šel do sprch. Tuto početní výhodu hosté hned využili a do kabin se šlo za hubeného vedení Trutnova C – 0:1. „Místo bouřky v kabině přišly na řadu v poločasové přestávce vtipy, které měly evidentně na tým dobrý účinek," říká s trochou nadsázky domácí trenér Zdeněk Samko. Deset minut po změně stran se totiž síly na hřišti srovnaly, když hostující Kárník předvedl ve vápně zákrok z akčních filmů, zblízka si prohlédl druhou žlutou kartu a šel rovněž do sprch. K nařízenému pokutovému kopu se postavil domácí Valášek, jenže jej neproměnil. Vyrovnání se však Hronov přece jen dočkal. V 63. min. Šťavík předložil míč před prázdnou branku Valterovi, který se snad ani mýlit nemohl – 1:1. Když už se oba týmy chystaly na pokutové kopy, tak se hostům nepodařil ofsajd-systém a po velké chybě gólmana dává Šťavík do prázdné branky na 2:1. Sestava Hronova: Nyklíček – Ansorge, Schreiber, Puraš, Zíta (82. Novák) – Kuru, Štelzig, Rojšl (55. Danihel), Valášek, Valtera – Šťavík. Pavel Schreiber