Muži : AFK Hronov - Lokomotiva Meziměstí 3 : 2 (1 : 1)

21.05.2012 13:45

K utkání nastoupili domácí v silně kombinované sestavě, když chybělo 6 hráčů základní sestavy. Již v 9. min. přišla první vyložená šance hostů, ale brankář Ansorge mužstvo podržel. Hosté měli mírnou převahu a v 34. min. šli po chybě obrany do vedení 0 : 1. Ve 39. min. po centru Polomského a hlavičce Schreibera následně dorážel Kubeček na 1 : 1. V závěru poločasu museli pro zranění střídat Marx a Šťavík. Druhý poločas začal náporem domácích, v 50. min. neproměnil šanci Kubeček. V 52. min. Polomský přímo z rohu zajistil vedení 2 : 1. V 56. min. podobná situace, ale obránce vyhlavičkoval míč na roh. V 65. min další šance Schreibera, míč těsně minul pravou tyč. V 68. min. unikl Kubeček, přesně nacentroval Purašovi, který byl sražen a z penalty Schreiber zvýšil na 3 : 1. Vyloučen hráč hostí Urban. Hosté hru otevřely a vytvořili si během 5 min. dvě vyložené příležitosti, jednou zachránil brankář Ansorge a po druhé míč těsně minul branku. V 75. min. po přímém kopu hosté snižují na 3 : 2. V závěru zápasu, kdy hosté hráli vabank si vytvořili domácí z brejků 3 vyložené příležitosti (Kubeček, Puraš, Schreiber), ale žádnou z nich neproměnili. Střelci : Kubeček, Polomský, Schreiber. Napomínání : Ansorge Mir., Zita. Sestava : Ansorge Martin - Ansorge Miroslav, Štelzig, Zita, Marx, Puraš M., Schreiber, Šťavík, Polomský, Kubeček, Jandáček. Střídání : za Marxe - Puraš P., za Šťavíka - Nosek, za Puraše P. – Novák. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.