Muži : AFK Hronov - Loko Meziměstí 4 : 1 (1 : 0)

05.05.2013 09:15

Od úvodního hvizdu byli domácí jasným pánem na hřišti a nenechali nic náhodě a šli pevně za vítězstvím. Už v desáté minutě vstřelil první branku Michal Franců a mysleli jsme si , že druhá branka nedá na sebe dlouho čekat, ale opak byl pravdou a domácí se trápili v koncovce a šance Danihela, Rojšla, Valtery, Bašty a Schreibera nebyly proměněny v góly. Ve druhém poločase ale nenechal na sebe dlouho čekat druhý gól a Michal Rojšl z trestného kopu ze 40-ti metrů překonal se štěstím hostujícího brankaře. Po několika neproměněných šancí hosté z rohu udeřili a snížili na 2 : 1. Na to reagoval domácí trenér Luďek  Hanzl (car) a postupně poslal do hry čtyři náhradníky "Kubeček,  Ansorge Martin, Vít Marek, Novák". Hra dostala opět větší spád a přineslo to ovoce. Na 3 : 1 zvyšoval kapitán Schreiber po přihrávce M.Víta a na konečných 4 : 1 Kubeček po přihrávce M. Ansorgeho. Branky domácí : Franců, Rojšl, Schreiber, Kubeček. Vedoucí mužstva M. Nosek.

Sestava domácích :                                                      Nyklíček Jakub

Ansorge Miroslav                        Julius Stelzig                            Zíta Tomáš