Muži : AFK Hronov - Jiskra Jaroměř "B" 6 : 2 (4 : 1)

29.08.2012 07:52

Hosté se ujali v druhé minutě vedení po centru s pravé strany a nedorozumění ještě ospalé obrany v třicetistupňovém vedru. Deset minut trvalo domácím, než se dostali do hry a převzali otěže zápasu, jelikož vstřelili první branku po skvělé kombinaci hráčů Šťavík, Kubeček, Rojšl. Druhý gól nedal na sebe dlouho čekat a útočníci si to opět z opakovali a přihrávkou na jeden dotek vstřelili druhou branku (13 minuta) Rojšl. Domácí si vytvořili několik gólových příležitostí, ale vše skončilo mimo branku. 22.-23.minuta - přerušení hry hlavním rozhodčím(Petr Śolc z Náchoda) na osvěžení hráčů. 33.minuta šance hostí po pravé straně, centr chyba gólmana a těsně vedle. Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo, neboť z protiútoku Bašta proměnil se štěstím centr v gól. 36.minuta samostatný únik Pipina (Petr Kubeček) a hosté byli na ručník. 41. faul na našeho kapitána (Pavel Schreiber), žlutá karta hostí a do poločasu se už nic nestalo. Poločas 4 : 1 pro domácí. 50.minuta jasná tutovka z malého vápna pro Rojšla, ale opět přestřelil a nabídku na hattrick nevyužil. 53.minuta samostatný únik Petra Kubečka končí gólem do prázdné branky .Hosté to nevzdávají a vyrovnávají hru a chvílemi působí i lepším dojmem než domácí. V 64.minutě hosté střídají a vzápětí i domácí po zranění Zity přichází do hry Petr Puraš .Do sedmdesáté čtvrté minuty hra vyrovnaná na obě strany až přichází kombinace na jeden dotek přes Baštu, Štavíka, Kubečka, Rojšla a Schreibera gól do prázdné brány .Domácí sice do konce zápasu měli ještě dost šancí na vstřelení gólu, žádnou už ale nevyužili. 78.minuta hosté střílí branku po hrubé chybě v obraně. Poslední šance hostů přichází po faulu ve vápně nabídnutou penaltou, ale brankář domácích David Lindr byl proti a bravurně penaltu chytil. 83.minutě přichází poslední střídání domácích.(Ansorge-Meier). Hosté sice prohráli větším rozdílem, ale za svůj výkon se vůbec nemusejí stydět neboť skoro celé mužstvo bylo složeno z mladých hráčů, kteří teprve sbírají zkušenosti v mužské kategorii. Branky: Rojšl 2x, Kubeček 2x, Bašta, Schreiber. Vedoucí mužstva Martin Nosek.