Muži : AFK Hronov - Červený Kostelec "B" 3 : 2 (3 : 1)

24.06.2013 11:38

Předposlední utkání odehráli muži na domácí půdě s rezervou Červeného Kostelce. Ten přijel posílen o hráče A mužstva a nutno dodat, že to bylo na hře znát. Utkání začalo dvěma penaltami. První jsme kopali my, Josef Polomský zkušeně proměnil, druhou hosté, kterou také zkušeně proměnil hostují hráč Hlava. Poté měli hosté jednu vyloženou šanci a byli také lepším týmem. Šance ale nevyužili a tak Hronov trestal. Po dvou pěkných akcích do poločasu zvýšili na 3 : 1 kapitán Schreiber a útočník Pipin Kubeček. Druhý poločas byl v celku vyrovnaný, soupeřovi se podařilo vstřelit kontaktní branku, ale zbytek zápasu si domácí pohlídali a dá se říci, že po zásluze zvítězili. Sekretář a asisten AR2 Václav Pohl.