Mladší žáci : Turnaj Velké Poříčí

01.06.2014 13:41

V sobotu 1. 6. 2014 jsme ohráli turnaj ve Velkém Poříčí. V první zápase jsme se střetli s domácím týmem. Zápas byl vcelku vyrovnaný šance se střídali na obou stranách a první poločas skončil bez branek. Ve druhé půli jsme měli opět šance, ale bohužel jsme nic nedotáhli do konce. Soupeři jsme nakonec vítězství doslova darovali, když po našich hrubých chybách dokázal vsítit tři branky. Konečný výsledek 0 : 3 je pro nás sice krutý, ale za slabý výkon jsme si jej zasloužili. Druhý zápas nás čekalo mužstvo Úpice/Rtyně. S tímto soupeřem jsme měli velmi špatnou bilanci a čekal se velký tlak. V zápase jsme ale na začátku hráli velmi dobře a vytvořili si tři vyložené šance, ale opět nic. Soupeř nás ke konci poločasu ztrestal, i když jsme k brance soupeři opět dopomohli. Druhý poločas jsme byli opět zatlačeni, ale bojovali jsme a výsledkem byla i penalta, kterou vytvořil po svém úniku Honza Trojtl. Penaltu zkušeně proměnil Vašek Pohl, ale na konečné naší prohře 1 : 3 to mělo jen kosmetickou úpravu. Za druhý zápas musím družstvo pochválit za bojovnost, protože jsme turnaj odehráli bez jediného střídání. Bohužel v obou zápasech bylo vidět, že u mnoha hráčů je velmi slabý fyzický fond, který se poté projeví na celé jejich hře. Trenéři Václav Pohl a Radek Starý.