Mladší žáci : Turnaj ve Dvoře Královém nad Labem

17.09.2012 08:42

V sobotu jsme zajeli do Dvora Králové na první letošní turnaj, který se již započítává do tabulky. V prvním utkání jsme rozstříleli mužstvo Broumova poměrem 7 : 0 a dá se říci, že si mužstvo slušně zatrénovalo. Druhý zápas jsme sehráli s domácím týmem Dvora Králové. Po celý první poločas jsme byli lepším týmem, ale zahodili jsme spoustu vyložených šancí. To nás mohlo ke konci poločasu mrzet, protože po ojedinělé chybě obrany, šel soupeř sám na brankáře. Ten byl ale proti a v těžké chvíli mužstvo podržel včasným vyběhnutím. Nakonec jsme soupeře udolali 2 : 0. Poslední zápas jsme odehráli s favorizovaným mužstvem Nového Města nad Metují. Začali jsme poměrně dobře, vedli jsme 1 :0, ale s přibývajícím časem nám chyběli síly na nebezpečné útoky Nového Města. Tomu se podařilo vyrovnat a my jsme se poté strachovali o výsledek. Remíza byla pro náš tým nakonec lichotivá a měli bychom se z tohoto utkání poučit do budoucna. Výsledky : Hronov/Police – Broumov 7 : 0, branky Ansorge 3x, Polák 3x, Bitnar, Hronov/Police – Dvůr Králové nad Labem 2 : 0, Ansorge, Bitnar, Hronov/Police – Nové Město nad Metují 1 : 1, branky Jirásek. Sestava : Gorgán, Nosek, Polák, Hofman, Ansorge, Pohl, Jirásek, Manolov, Bitnar, Vaverová, Schrötter, Rieger, Krista, Lemfeld. Trenéři Václav Pohl a Marcel Vavera – Jakero.