Mladší žáci : Turnaj ve Dvoře Králové nad Labem

09.09.2013 09:30

V sobotu jsme si zajeli společně se starší přípravkou autobusem na turnaj do Dvora Králové nad Labem. Odjeli jsem kompletní včetně další posily Honzy Jirmana. První zápas s mužstvem Úpice/Rtyně byl v celku vyrovnaný, soupeř se ujal vedení, my jsme dokázali srovnat, ale soupeř si vytvořil další šance a jednu z nich proměnil ve své vítězství 1 : 2. Branku za náš tým vstřelil z pokutového kopu Venda Pohl. Druhé utkání s domácím Dvorem byl v prvním poločase opět vyrovnaný a skončil 0 : 0. Ve druhém poločase nás soupeř trochu zatlačil, ale my jsme odolávali. Ještě 5 minut před koncem byl stav 0 :  0. Poté ale přišli v obraně i v brance hrubé chyby a zápas skončil 0 : 3!!! V posledním zápase s mužstvem RSCM Rozkoš jsme se museli obejít bez našich „hradeckých“ holek, přeskupili jsme řady a soupeře jsme po celý zápas přehrávali. Ujali jsme se vedení po pěkné akci Milana Vávry, kterou zakončil Kuba Fulka nechytatelnou střelou do „šibenice“. Poté nás soupeř potrestal za naši asi jedinou chybu na 1 : 1. Pak jsem ale zvýšili svůj tlak, a z jednoho rohu se šťastně prosadil Venda Pohl a mohli tak slavit první vítězství v novém ročníku. Děkuji všem za odpovědný výkon, ale musíme ještě zapracovat jak na fyzické stránce, tak i na taktické, hlavně v obranné činnosti. Pokud budeme soupeře pouštět do tolika šancí, nemůžeme myslet na kvalitní výsledky. Trenéři Václav Pohl a Radek Starý.