Mladší žáci : Turnaj v Teplicích nad Metují

30.04.2012 07:38

V krásném letním počasí, tentokrát v Teplicích nad Metují, jsme pokračovali dalším turnajem pouhými dvěma zápasy za přítomnosti družstev domácích Teplic/Meziměstí a Nového Města nad Metují. V prvním utkání jsme potřebovali první poločas na rozehrání, který byl dosti vyrovnaný. Ve druhé půli jsme již přesněji kombinovali a utkání vyhráli 4 : 2. V následném utkání s dobře hrajícím soupeřem jsme si vytvořili spoustu ložených šancí, ale bohužel nic neproměnili. Gól padl až ze standardní situace, kdy vysoký centr gólman podcenil a balon skončil v síti soupeře .Na tomto turnaji jsme se museli obejít bez třech opor základní sestavy. Hrálo se v tomto  ložení : Poláková, Hubka, Středa, Hofman, Rieger, Šalda, Vaverová, Stuchlík, Manolov, Polák, Kylar, Jirásek, Bitnar. Hronov/Police- Meziměstí/Teplice n. Met. 4 : 2  Hronov/Police - N. Město n. Met. 1 : 0. Marcel Vavera – jakero.