Mladší žáci : Turnaj v Novém Městě nad Metují

23.04.2012 08:17

Velmi zdařile pro nás pokračovala další jarní část Krajského přeboru mladších žáků, tentokrát na umělé trávě v Novém Městě. Přítomnost mužstev Červeného Kostelce, RSCM Rozkoš a domácího Nového Města zaručovala tvrdé boje a pěknou podívanou, jelikož všechna mužstva patří do té lepší části naší skupiny. Hned na úvod se to potvrdilo v boji s Č. Kostelcem, kterému jsme chtěli oplatit prohru z minulého týdne a poučeni z chyb, jsme toto utkání zvládli a porazili soupeře 2 : 0. V následném utkání s Rozkoší nám vycházelo vše do čeho jsme kopli i když začátek utkání tomu moc nenasvědčoval a poločas skončil smírně. Ve druhé půli jsme ale jednoznačně na hřišti dominovali a soupeře deklasovali 4 : 1. V našem posledním utkání s domácím týmem, jsme po dlouhé době ukázali kolektivní sílu ducha a po velmi krásném utkání hraném oku lahodící kolektivní technickou hrou porazili soupeře 3 : 0. Všechny branky vstřelil dobře hrající Ondra Nosek, který se stává tahounem mužstva. Pochválit musím samozřejmě všechny, hlavně za kolektivní pojetí hry gólmanku Ditu Polákovou, která obdržela pouhou jedinou branku. Ještě jednou všem děkuji a těším se na další turnaj, který sehrajeme v neděli 29. 4. v Teplicích nad Metují. Výsledky : Hronov/Police - Č. Kostelec 2 : 0, Hronov/Police - RSCM Rozkoš 4 : 1, Hronov/Police - Nové Město 3 : 0. Trenér Marcel Vavera – jakero.