Mladší žáci : Turnaj v České Skalici

12.06.2014 12:14

Ve středu jsem si zajeli pro předehrávku posledního kola krajského přeboru do České Skalice. V prvním zápase s domácím mužstvem jsme měli více ze hry a dominovali na hřišti. První naši branku vstřelila po samostatné akci Kačka Nosková, druhou a třetí branku pak po pěkných kombinačních akcích vstřelil Vašek Pohl. celkově jsme bez problémů zvítězili 3 : 0. Ve druhém zápase jsme se střetli s Červeným Kostelcem. Hra byla v první půli vcelku vyrovnaná, ve druhé půli jsme byli o kousek lepším týmem a po ojedinělé akci, kterou založil výborně nakopnutým balónem Luboš Gorgán, vstřelil jedinou branku utkání Vašek Pohl. Turnaj se nám velmi vydařil, výborně zahráli Vilda Gavelek, posila z Police (ročník 2003!), celá záloha a v obraně Kačka Nosková. Brankář opět nechyboval a mužstvo vždy podržel. Děkujeme všem hráčům a rodičům za celé jaro i celý ročník a budeme se těšit na rozloučení, které se koná v pátek 13. 6. od 16:00 hod na našem hřišti. Trenéři Václav Pohl a Radek Starý.