Mladší žáci : Turnaj v České Skalici

01.10.2012 14:31

V neděli jsme sehráli další turnaj a to v České Skalici. První zápas jsme odehráli s mužstvem Broumova. Tento zápas jsme sice vyhráli 1 : 0, ale soupeř se zakopal na své vlastní polovině a my jsme se přizpůsobili jeho hře. Výsledkem bylo sice několik šancí, ale jinak fotbal pokulhával. Jednu ze skrumáží nakonec prostřeli Denis Hofman a stanovil konečný výsledek 1 : 0. K dalšímu utkání jsme nastoupili pro FK Náchod. Toto utkání bylo z naší strany skvěle sehrané, celé mužstvo svědomitě pracovalo, bojovalo a i když jsme dvakrát prohrávali, dokázali jsme zápas dotáhnout do vítězného konce 3 : 2, a to jsme ještě několik šancí neproměnili. Celé utkání mělo velmi vysokou úroveň a hráči si zaslouží pochvalu, zvláště pak záložní řada. Třetí utkání s domácím mužstvem Rozkoše se dal, po jejich předchozích výsledcích, čekat tuhý boj což se také ukázalo. Zápas byl v celku vyrovnaný a po poločase 1 : 1 rozhodl celé utkání druhý poločas. V tomto poločase soupeř využil několika našich chyb a ujal se dvoubrankového vedení. Na to naše družstvo nedokázalo odpovědět, i když jsme měli dostatek šancí včetně dvou vyložených, kdy jsme nebyli schopni dorazit míč do prázdné branky!!! Výsledky : Hronov / Police – Broumov 1 : 0, branka Hofman, Hronov / Police – Náchod 3 : 2, branky Pohl, Nosek, Jirásek, Hronov / Police – RSCM Rozkoš 1 : 3, branky Thérová. Trenéři David Polák,  Marcel Vavera, Václav Pohl.