Mladší žáci : Turnaj v Červeném Kostelci

20.10.2013 17:22

V sobotu 19. 10. jsme odehráli další turnaj v Červeném Kostelci. V první utkání jsem nastoupili proti domácímu mužstvu. V prvním poločase jsme drželi se soupeřem krok, vstřelili jsem branku a poločas skončil 1 : 2. Branky ale opět padali tak jako v první půli do naší branky po hrubých chybách a tak jsme zaslouženě prohráli 1 : 4. Ve druhém zápase s Velkým Poříčím jsme začali velmi dobře, vytvořili si dvě až tři výborné šance, které jsme ale neproměnili a tak soupeř z ojedinělého rohu vstřelil branku. Ve druhé půli jsem byli stále lepším týmem, ale pouze po vápno soupeře. Větší šanci jsme si nevytvořili, naše hra byla velmi slabá a tak jsme opět prohráli 0 : 1. Ve třetím zápase s výborně hrajícím soupeřem ze Dvora Králové jsme opět začali velmi dobře, první šanci jsme zahodili, ale druhá vyústila v penaltu, kterou proměnil Vašek Pohl. Soupeř, který byl posílen o starší dívky z Hradce Králové, ale nakonec ukázal svoji kvalitu a do poločasu skóre otočil. Druhá půle byl již v jeho režii a nám došli fyzické síly. I tak musím za celý turnaj mužstvo pochválit, protože pouze s jedním na střídání a to ještě s hráčem přípravky, odehráli celý turnaj v pohodě a byli vidět i pěkné fotbalové momenty. Trenéři Václav Pohl a Radek Starý.