Mladší žáci A : Turnaj v Hronově

10.10.2011 09:24

Posledním turnajem základní části pokračovalo další fotbalové klání a to v Hronově, za účasti mužstev z Hronova/Police, Náchoda, Nového Města nad Metují a RSCM Rozkoš. V prvním utkání jsme nastoupili proti posilněnému Náchodu, který si přivezl šest hráčů hrajících českou ligu žáků. Ani toto však Náchodu nepomohlo. Po prohraném prvním poločase jsme předvedli v druhé půli koncert. Velmi dobře hrající Šalda vstřelil hattrick a tak jsme srazili soupeře do kolen. Pochvalu zaslouží všichni a výsledek 6 : 1 hovoří za vše. Za to v dalším utkání proti Novému Městu bylo vše naopak. Opět museli po prvním utkání odjet výborný Šalda a Thérová, což se ukázalo jako velké oslabení. Soupeř nám prakticky nic nedovolil, i když jsme jim dvě branky doslova darovali. Utkání nakonec soupeř vyhrál 3 : 0. V závěrečném souboji s RSCM Rozkoš jsme zase předvedli dobrý fotbal a bez problémů soupeře porazili 2 : 0, i když šancí bylo daleko víc. Hráli jsme v tomto složení : Macoun, Šalda, Hofman, Hubka, Středa, Gregar, Rieger, Thérová, Ansorge, Vaverová, Kylar, Bitnar, Polák. Trenér Marcel Vavera – Jakero.