Mladší žáci : 2 turnaj nadstavby v Hronově

03.09.2012 13:58

V sobotu jsme sehráli další již druhý nadstavbový turnaj opět u nás v Hronově. Přijela k nám mužstva z Nového Města a z Hradce Králové konkrétně Olympia HK „B“. První zápas s Nový Městem byl vcelku vyrovnaný, šance se střídali na obou stranách a tak celý zápas rozhodla pohotová střela Veroniky Thérové. Druhý zápas s Olympií „B“ jsem začali velmi dobře a ujali se celkem pohodového vedení 2 : 0. Poločas jsme skončili s výsledkem 4 : 0, který naše mužstvo trochu ukolébal a další branky již nepřišly. Druhý poločas tak mohli dostat šanci ostatní hráči na střídačce. Tuto šanci ale většina nevyužila a bohužel pro ně bude nutné, aby zvýšili aktivitu na dalších trénincích nebo v zápasech B mužstva. Jinak turnaj herně proběhl v celku v pohodě, záložní a zadní řady drželi svými výkony Veronika Thérová a Ondřej Nosek, v brance opět nezklamal Luboš Gorgán, který už pět utkání neobdržel branku, což mluví samo za sebe. Hronov/Police – Nové Město 1 : 0 branka Thérová, Hronov/Police – Olympia HK „B“ 4 : 0 branky Thérová 2x, Bitnar, Pohl. Trenéři Václav Pohl a Marcel Vavera – Jakero.