Mladší přípravky : Turnaj Velké Poříčí

25.05.2014 07:52

Dne 24. května jsme zajeli sehrát předposlední turnaj mladších přípravek do Velkého Poříčí. První zápas nás čekal Sokol Zábrodí B. Toto družstvo je složené z dívek. Proto naši kluci k tomuto zápasu přistoupili dosti lehkovážně. Po chvilce jsme se nestačili divit. Musím uznat,že nás soupeř přehrával. Poločas skončil 0:1 v náš neprospěch. Dnes mi kluci připadli jako by celou dobu spali a nemohli se probudit. Asi se večer dívali na E.T mimozemšťan. Druhý poločas byl z naší strany daleko lepší. Po chvilce jsme vyrovnali a soupeře jsme začali mačkat. Naši branku vstřelil Tadeáš Brumlich. Místo toho, abychom skóre navýšili jsme opět inkasovali a rýsovala se naše první prohra. V ten okamžik se ale kluci semkli a začali bojovat jako lvi. Výsledkem bylo vyrovnání Michalem Kamarytem. Už už to vypadalo na pokutové kopy, jenže Eliška Pohlová svým agresivním napadáním vybojovala míč a rozhodla o konečném výsledku 3:2 pro Hronov. Tento zápas jsme vyhráli svoji bojovností a vůlí. Po krátké přestávce jsme nastoupili proti Sokolu Zábrodí A. Kluci začali s velkým odhodláním a soupeři nedali žádnou šanci. Výsledek 7:1 pro Hronov. Naše branky Tadeáš Brumlich 4x, Matěj Vinter 2x a Radek Hillmann. Opět jsme nepoznali porážku, i když první zápas z naši strany byl katastrofální. Našemu družstvu blahopřeji a doufám, že výpadek z prvního poločasu se nebude opakovat. Ttrenér  Hynek Rožnovský.