Mladší přípravky : Turnaj HSM Trutnov - 5. kolo

04.10.2011 11:59

V neděli bylo odehráno 5. kolo krajských mladších přípravek v Trutnově. Hned v úvodním zápase se ukázalo, že „B“ tým podává turnaj od turnaje lepší a lepší výsledky, se soupeřem ze Dvora Králové podal perfektní výkon a rozdrtil ho 6 : 2 (5 x Míša Petr, 1x Alexandr Haluška). Ve druhém zápase opakovali svůj dobrý výkon, ale po mnoha promarněných šancích prohráli 0 : 2, ale ani to není špatný výsledek se soupeřem z Trutnova. „A“ tým podal v prvním utkání se Dvorem Králové perfektní  výkon, po prvním poločase, který byl po celou dobu pod naší taktovkou, se ujali vedení 2 : 0. Poté přišel poločas druhý, kde naši hráči postupem času přicházeli o spoustu sil, jelikož celý turnaj odehráli všichni bez střídání (jako i většinu turnajů), skončil tento zápas remízovým výsledkem 2 : 2 (1 x Hampl Matěj,1x Šolinová Denisa). Naprosto stejný scénář měl i zápas druhý s domácím celkem Trutnova. Opět po poločasovém vedení 2 : 1, kde hráči nechali ze svého fyzického fondu naprosto vše, přišel poločas druhý, kde nás soupeř s ubíhajícím časem začal postupně přehrávat a výsledek se otočil na konečných 2 : 4 (1x Hampl Matěj, 1x Šolinová Denisa). Trenér Hampl David.