Mladší přípravky : 2. turnaj v Hronově

23.04.2012 08:15

V dalším hracím kole, opět na domácí půdě jsme se utkali s celky Broumova a s celkem Hradce Králové A. Počasí nám moc nepřálo a tak první dvojutkání mezi domácím celkem Hronova a soupeřem z Broumova proběhl za deště, ovšem borci z obou celků to vzali sportovně. V prvním utkání  hráčů „B týmu“  s celkem Broumova se odvíjel naprosto v režii domácích hráčů, hned po dvou minutách hrací doby se ujal domácí tým góly Adama Kubečka a Jendy Pavelky dvougólového vedení, což hned po chvíli potvrdil dvěma góly  Honzik Jirman. Po poločasové pauze pokračoval neuvěřitelný tlak domácích hráčů což potvrdil krásným a zároveň prvním hattrickem Matyáš  Polej. Konečný stav a krásná výhra  7 : 1. Ve druhém utkání s favorizovaným celkem Hradce Králové byla vidět obrovská převaha a herní vyzrálost borců z HK, ale kluci podali  velmi dobrý výkon na hranici svých možností a prohráli 3 : 16. V prvním utkání „A týmu“ s celkem Broumova, se první poločas odvíjel stejně jako každý jiný první zápas, kdy kluci než se vůbec stačily rozkoukat prohrávali po pěti minutách 0 : 3, což sklidilo od domácích fanoušků velmi negativní reakce. Ovšem hned na to hráči ožili, zabrali a začali průběh utkání obracet ve svůj prospěch. Poločasový výsledek 3 : 4. Ve druhém poločase, již domácí hráči soupeře nepustily takřka k ničemu a deklasovali tým Broumova a krásným obratem utkání zvítězily 9 : 5. Branky Daniel Hofman 6 x, Matěj Hampl 2x, Deniska Šolinová 1x. Druhé utkání s týmem Hradce Králové A probíhal ve standardní režii hostujících hráčů, kde je vidět neskutečná herní vyzrálost. Domácí borci ovšem nedali „svoji kůži“ jen tak zadarmo a rvali se jako lvi, nechali na hřišti naprosto vše ze svého jak fyzického tak psychického fondu, ale ani to však nestačilo na to, aby byli schopni vzdorovat soupeři a prohráli 2 : 9. Branky Hampl Matěj a Šolinová Deniska. Díky všem trenér Hampl David.