Mladší přípravka : Turnaj v Zábrodí

17.05.2014 13:34

Dne 17. května jsme zajeli na hřiště do Zábrodí. První zápas jsme změřili síly se Sokolem Zábrodí. Naši kluci k tomuto utkání přistoupili dosti lehkovážně. Ani jsme se nestačili rozkoukat a už jsme prohrávali. Po vyrovnávací brance, kterou vsítil Tadeáš Brumlich, jsme ale opět inkasovali. Kluci místo toho, aby si nahrávali a navázali na krásné předešlé zápasy se jenom hádali a vyčítali si navzájem chyby. Málokdy na kluky zvyšuji hlas, ale nyní jiné cesty nebylo. Do poločasu jsme stihli vyrovnat. Branku dával Matěj Vinter. Do druhé půle už kluci nastoupili jak je znám. Po pěti minutách přidali Tadeášem Brumlichem další dvě pěkné branky. Zápas se odehrával plně v naši režii. Škoda jen branky v závěru. Po naší hrubce jsme inkasovali a konečný výsledek zní - 4:3 pro Hronov. Druhý zápas bylo derby proti TJ Velké Poříčí Tento zápas měl vše co derby přináší. Útok se valil na jednu i druhou stranu. Po řadě šancí jsme se ujali šťastně vedení 1:0. Naši branku vstřelil Filip Saidl. Myslel jsem si, že se misky vah začnou naklánět na naši stranu, ale opak byl pravdou. Soupeř nás zatlačil před naši branku a záhy skóre otočil. Poločas 1:2 v neprospěch Hronova. Druhý poločas kluci bojovali, ale branku se nám stále nedařilo vsítit. Až minutu před koncem Tadeáš Brumlich vyrovnal na spravedlivou remízu 2:2. Následovaly pokutové kopy. První zahrával soupeř a s jistotou proměnil. Náš první exekutor Matěj Vinter s ledovým klidem vymetl šibenici. Druhý střelec soupeře selhal a tak Tadeáš Brumlich poslal Hronov do vedení. Vše záviselo na ,,brazilci" Matěji Muchovi, který penaltu chytil a poté sám proměnil. Hronov tak mohl slavit další výhru na jaře. Musím podotknout, že jaro hrajeme zatím bez jediného zaváhání. Děkuji všem klukům a přeji si, aby již veškeré emoce hodili za hlavu a veškeré hádky úplně vymizely z naší kabiny. Trenér  Hynek Rožnovský.