Mladší přípravka : Turnaj v Polici nad Metují

01.06.2014 13:29

Dne 31. května jsme sehráli poslední jarní turnaj mladších přípravek. Turnaj se konal na hřišti v Polici nad Metují. V prvním utkání jsme se střetli s Jiskrou Machov. Toto utkání bylo velmi vyrovnané. Soupeř nás zlobil a využíval každou naši nepozornost. Naši kluci jako by se nemohli probudit. Velmi špatně si nahrávali a počítali snad, že se soupeř porazí sám. Poločas byl 0:0. Druhá půle byla z naší strany o trochu lepší a výkon jsme korunovali vedoucí brankou na 1:0. Autorem byl Filip Saidl. Kluci místo toho, aby z nich spadla nervozita a soupeři přidali ještě jednu branku začali bránit a strachovat se o výsledek. Do konce zápasu se nic nepřihodilo, proto jsme nakonec utrpěli výhru. Ale musím sportovně uznat, že s odřenými uši. Druhé utkání nás čekala domácí Police nad Metují. Kluci nastoupili do utkání zodpovědně a soupeři nedali žádnou šanci. Konečný výsledek 6:3 pro Hronov. Branky Tadeáš Brumlich 3x, Filip Saidl 2x a svou první branku vstřelil hronovský štírek Ondra Pavelka. Naší mladší přípravce se povedl husarský kousek, protože celé jaro odehrála bez jediného klopýtnutí. Jako trenér mám obrovskou radost, ale tyto výsledky musíme prodat na závěrečném turnaji všech družstev, který se bude konat ve Velkém Poříčí. Trenér Hynek Rožnovský.