Mladší přípravka : Turnaj v Polici nad Metují

08.10.2012 09:19

Dne 6.října jsme zajeli na další turnaj a to do Police nad Metují. První zápas měl příchuť derby. Hráli jsme totiž proti Velkému Poříčí. Tento duel byl velmi bojovný a vyrovnaný,ale miska vah se nakonec přiklonila na naši stranu. Zvítězili jsme 3 : 2 (1 : 1). Naše branky : hattrick Michal Petr. Musím pochválit všechny kluky, protože bojovali a žádný míč pro ně nebyl ztracený. Druhé utkání jsme nastoupili proti Teplicím s výsledkem 3 : 5. Tento zápas bych hodnotil jako 2 rozdílné poločasy. Po prvním poločase jsme prohrávali 0 : 4. O přestávce jsme klukům řádně domluvili a bylo to znát. Rázem jich bylo plné hřiště a soupeř místy nevěděl kam skočit. Snížili jsme na rozdíl jediné branky a vyrovnání viselo ve vzduchu, ale potvrdilo se fotbalové,, nedáš dostaneš" a místo vyrovnání přišel trest. V tomto utkání jsme podali náš nejlepší výkon a proto  ani prohra nevadila. Naše góly dal opět Michal Petr (druhý hattrick v turnaji). Poslední utkání jsme porazili domácí Polici nad Metují 4 : 1. Naše branky Michal Petr 2x, Honza Pavelka, Filip Saidl. V tomto zápase jsme jasně dominovali a potvrdili stoupající formu. Chtěl bych poděkovat všem klukům za bojovnost a fotbalovost s jakou se prezentují. Trenér Hynek Rožnovský.