Mladší přípravka : Turnaj v Hronově

19.04.2014 15:13

Dne 19. dubna sehrála mladší přípravka první jarní turnaj. Před jarní sezónou jsem musel udělat změnu v mužstvu. Vypadla nám totiž výborná brankářka Eliška Pohlová. Je to velká škoda. Já ale pevně věřím, že si to Eliška rozmyslí a nenechá kluky naholičkách. Zahajovací utkání se neslo v duchu kamarádského derby. Přivítali jsme totiž Polici nad Metují. Na začátku bylo znát, že se kluci musí sehrát. S přibývajícími minutami jsme převzali iniciativu a zatlačili soupeře před jeho branku. Poločasový výsledek 3:1 tomu napovídal. Branky vstřelil Brumlich, Vinter a Saidl. Po přestávce si kluci výsledek pohlídali a zarovnali ho na konečných 5:2 pro domácí. Branky opět Brumlich a Kamaryt.  Kluci hráli velmi zodpovědně zezadu a myslím, že si krásně nahrávali. Tento výkon se všem rodičům musel líbit. Druhý zápas byl naším soupeřem Červený Kostelec B. Jak naši borci skončili, tak i začali. Poločas 5:1 hovoří za vše. Naše branky Vinter a Brumlich 2x a Saidl. Druhá půlka se nám moc nepovedla. Kluci si mysleli, že mají výhru v kapse. Hráli dost sobecky a každý si chtěl dát branku. Celkový výsledek 6:3. Naši jedinou branku ve druhé půli vstřelil náš nejlepší hráč Tadeáš Brumlich. Celkově bych, ale ohodnotil naše družstvo na výbornou. Dvě vítězství ve dvou zápasech je splněný cíl. Chtěl bych klukům poděkovat za výkon a doufám, že se nám takhle bude dařit celé jaro. Trenér  Hynek Rožnovský.