Mladší přípravka : Turnaj v Hronově

13.10.2013 20:50

Dne 13. října jsme sehráli turnaj na domácí půdě. První utkání nás čekalo Velké Poříčí. Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, a proto jsme se nemohli divit, že jsme o poločase prohrávali 1 : 4. Naši branku zaznamenal Tadeáš Brumlich. I druhý poločas se odehrál pod taktovkou soupeře a celkový výsledek 1 : 5 byl opravdu zasloužený. Nechápu, kde se vytratila bojovnost a nasazení našich kluků. O přestávce jsme si vše rozebrali a všichni společně jsme se dívali na utkání soupeřů. Domluvili jsme se, že tam kluci nechají srdíčko. Druhý zápas už byl o něčem jiném. Zdatný soupeř z Police nad Metují nám nedaroval ani kousek prostoru na hřišti. Kluci bojovali a dotáhli výsledek na konečnou remízu. Naše branky dali Tadeáš Brumlich a Filip Špetla. Následovaly pokutové kopy. Z prvních třech exekutorů proměnil pouze Tadeáš Brumlich. Soupeř dal také jednu branku a tak následovala náhlá smrt. Kdo nedá prohraje. V této části  naši exekutoři zklamali a až osmý hráč z Police proměnil, a proto naše družstvo  prohrálo. Všem děkuji za účast a budu se těšit, že další turnaj bude výsledkově výrazně lepší. Trenér Hynek Rožnovský