Mladší přípravka : Turnaj v Hronově - 4. kolo

26.09.2011 07:54

V Sobotu 24. 09. 2011 proběhl další domácí turnaj mladších krajských přípravek v Hronově, s celky Jaroměře a Nového Města nad Metují. Hned v prvním zápase „B“ týmu došlo k velkému překvapení, kde domácí družstvo za obrovského aplausu domácích fanoušků porazilo soupeře z Nového města 4 : 3 (branky 3x Michal Petr, 1x Adam Kubeček). Tento tým potvrzuje, že s postupem času a s nabírajícími zkušenostmi budou schopni konkurovat ostatním soupeřům v této soutěži. Ve druhém utkání s celkem Jaroměře potvrdily že předchozí výsledek nebyl pouhou náhodou a dokázali remizovat gólem Míši Petra na 1 : 1. „A“ tým v úvodním utkání s celkem Nového města na pažitu jenž připomínal spíše koupaliště, prohrával po prvním poločase 0 : 2, ovšem po upřesnění požadavků trenéra o poločasové pauze dokázali hráči otočit výsledek na svoji stranu s konečným skóre 8 : 5 (5 x Šolínová Denisa, 2x Hofman Daniel, 1 x Pelda Marek). V druhém zápase s Novým Městem nad Metují  se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez zjevné převahy jednoho či druhého týmu a po několika neproměněných „tutovkách“ skončil zápas smírným skóre 5 : 5 (3x Šolínová Denisa, 1x Hofman Daniel, 1x Hampl Matěj). Trenér Hampl David.