Mladší přípravka : Turnaj Police nad Metují

01.09.2014 12:30

Ke svému prvnímu turnaji podzimní části soutěže přijela mladší přípravka do Police nad Metují. Mužstvo přípravky doznalo od předchozí soutěže výrazných změn. Zejména došlo k jeho omlazení a také ke změně na trenérských postech. Novými trenéry mužstva jsou Štěpán Vacek, Jan Pavelka a staronový Jiří Hillmann. Vraťme se tedy k turnaji. Vzhledem k odchodu silného ročníku 2005 museli posty těchto hráčů nahradit úplní nováčci. Nutno podotknout, že se svého úkolu ujali s obrovskou chutí, nasazením a zápalem. Většina těchto hráčů kopala svůj první mistrák ve svém životě!  První utkání jsme sehráli s mužstvem Police nad Metují. Dlouho jsme s lepším a zkušenějším soupeřem drželi sympatický výsledek 2:0 pro soupeře. Naopak ještě v prvním poločase tento výsledek vylepšil Ondra Pavelka svou první letošní trefou mezi tyče po parádní nahrávce od svého spoluhráče Tomáše Vacka. V druhém poločase jsme již nedokázali navázat na výkon z prvního poločasu a soupeř nám nasázel další čtyři branky. Přesto jsme výsledek 1:6 přijali se vztyčenými hlavami. V druhém zápase jsme se utkali s týmem ze Zábrodí. Toto mužstvo v předchozím zápase deklasovalo mužstvo Machova v poměru 13:1. Naším cílem bylo nedostat více branek a naopak soupeře více potrápit. Bohužel tým „lvíčat“ do zápasu vlétl s odhodlaností a zuřivostí, věrný svého jména. V tomto zápase došlo k nejvíce faulům na naše hráče. Na štěstí nedošlo k vážnému zranění a tak jsme si mohli vyzkoušet přímé kopy na bránu a dokonce i penaltu, kterou proměnil náš brankář Ondra Klečák. Konečný výsledek 7:3 pro soupeře byl pro nás tak trochu vítězstvím. Navíc jsme byli svědky krásných přihrávek našich útočníků, ze kterých padly dvě branky. Nejdříve Ondra Pavelka nahrál na gól Tomáši Vackovi a pak po dlouhém sólovém úniku proměnil znovu Ondra Pavelka. V tomto zápase bylo i mnoho dalších příležitostí ke vstřelení branky. Nejblíže byli Matěj Osoba a Patrik Bogdan. Do třetího zápasu jsme nastupovali s nemenší bojovností. Bohužel byly na nás patrné stopy únavy. Přesto jsme svou kůži neprodali lacino a prohráli jsme výsledkem 4:9. Branky vstřelil Ondra Pavelka 3x a Matyáš Němeček 1x. Závěrem pouze poděkování všem hráčům za příkladný přístup k utkání. Všechny chválím za bojovnost, nasazení, chuť hrát. Je třeba připomenou, že v bráně poprvé stál Ondra Klečák a podal parádní výkon. Rovněž zcela poprvé hrál Tomáš Vacek a Patrik Bogdan. Mužstvo vzhledem k tomu, že je velmi mladé, také bylo pouze v počtu 8 hráčů, kdy chyběly opory jako Filip Saidl a Michal Kamaryt. Takže se již těším na další utkání a na první vítězství! Trenér Jan Pavelka.