Mladší přípravka : Turnaj Hronov

17.09.2012 08:42

Dne 15. září jsme sehráli další turnaj mladších přípravek. Tentokrát na domácí půdě. Naším prvním soupeřem byl Červený Kostelec. Opět jsme prohráli 2 : 3. V tomto zápase jsme prospali začátek utkání. Po poločasovém výsledku 0 : 3 přišla domluva a zlepšeným výkonem ve 2 půli skoro otočily výsledek. Škoda jen neproměněných šancí. Naše 2 branky vstřelil Honza Pavelka. Ve druhém utkání jsme porazili,, poličáky" 7 : 0. Branky Pavelka 4x, Jirman 2x, Saidl. V tomto zápase od začátku nebylo pochyb o vítězi. Poslední zápas jsme opět nezvládli. Prohráli jsme 2 : 6. Nutno podotknout, že na  mužstvo ze Zábrodí jsme sportovně neměli. Myslím, že pomalu zapracováváme do našeho družstva nové tváře a čas teprve ukáže příznivé výsledky. Opět bych vyzdvihl počet hráčů a i přes absenci několika hráčů základní sestavy, jsme tento turnaj sehráli se vztyčenou hlavou. Trenér mladší přípravky Hynek Rožnovský.