Mladší přípravka : Hronov - "PENALTOVÁ SOBOTA"

22.04.2013 09:57

Začalo nám jaro a mladší přípravka zahájila svoji sezónu prvním turnajem, který se uskutečnil na domácí půdě v Hronově. První zápas  sehráli domácí borci proti Sokolu Zábrodí. S tímto soupeřem máme vyrovnanou bilanci po podzimu, a proto jsme chtěli převážit misky vah na svoji stranu. Zápas začal velmi opatrně a na mužstvech byla znát velká herní pauza. U hronováků bych řekl, že kluci sundali brusle a nasadili kopačky. I přes tento handicap jsme se ujali vedení 1 : 0 a naši první jarní branku vsítil Michal Petr. Soupeř ovšem nesložil zbraně a otočil skóre na 1 : 2. Hronováci bojovali a v závěru Adam Kubeček srovnal na konečných 2 : 2. Myslím, že zaslouženě. Jenže v této soutěži se remíza nepočítá a proto musely následovat pokutové kopy. Rozhodla až sedmá série kdY Matěj Vinter proměnil a soupeř nedal a mezi kluky propuklo nadšení jako kdyby vyhráli světový šampionát. Druhý zápas jsme hostili Červený Kostelec a smolně jsme prohráli 0 : 1, když soupeř vstřelil branku jednu minutu před koncem utkání. Branka to byla kuriózní, protože ani rozhodčí si nebyl jistý regulérností vstřelené branky. Bohužel musím uznat, že branka byla a díra v boční síti byla malá nato, aby jí prošel balón. Chtěl bych kluky pochválit za předvedený výkon. Poslední zápas jsme sehráli proti našemu ,,B týmu" to znamená proti mužstvu Police nad Metují. Tento zápas se nám ani trochu nepovedl. Po deseti minutách jsme prohrávali 0 : 2 a výkon byl katastrofální. Po domluvě se střídajícími hráči jsme do poločasu vyrovnali a druhý poločas jsme dominovali, jenže jsme neproměnili řadu šancí a tak zápas skončil remízou. Opět následovaly pokutové kopy. V tomto zápase rozhodla už třetí série, kterou proměnil Adam Kubeček. Turnaj hodnotím pozitivně, protože dvě výhry jsou adekvátní našemu výkonu, který se snad bude jen zlepšovat. Trenér  Hynek Rožnovský.